Power Reviews (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Locale
el: Γλωσσική προσαρμογή

en: The settings have not been saved because of the errors.
el: Οι ρυθμίσεις δεν αποθηκεύτηκαν επειδή υπάρχουν σφάλματα.

en: Select
el: Επιλογή
