Power Reviews (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Custom
es: Personalizado

en: Locale
es: Regionalización

en: API Key
es: Clave API

en: The settings have not been saved because of the errors.
es: Las opciones no se han guardado porque hubo errores.

en: Select
es: Seleccionar

en: Merchant ID
es: ID de vendedor
