Power Reviews (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Custom
fi: Oma

en: Locale
fi: Lokalisointi

en: The settings have not been saved because of the errors.
fi: Asetuksia ei ole talletettu virheiden takia.

en: Select
fi: Valitse

en: Merchant ID
fi: Kauppias ID-tunnus
