Power Reviews (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Locale
fr: Paramètre régional

en: API Key
fr: Clé d'API

en: The settings have not been saved because of the errors.
fr: Les paramètres n'ont pas été enregistrés du fait d'erreurs.

en: Select
fr: Sélectionner

en: Merchant ID
fr: Identifiant (ID) de marchand

en: API URL
fr: URL API
