Power Reviews (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Custom
gl: Personalizado

en: Locale
gl: Localización

en: The settings have not been saved because of the errors.
gl: As opcións non se gardaron porque houbo erros.

en: Select
gl: Selección múltiple
