Power Reviews (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Locale
is: Staðfærsla

en: API Key
is: API Lykill

en: The settings have not been saved because of the errors.
is: Stillingarnar voru ekki vistaðar vegna villna.
