Power Reviews (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Locale
kk: Тіл

en: The settings have not been saved because of the errors.
kk: Баптаулар қатеге байланысты сақталған жоқ.
