Power Reviews (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Locale
lv: Lokāle

en: The settings have not been saved because of the errors.
lv: Iestatījumi nav saglabāti kļūdu dēļ.

en: Select
lv: Izvēlēties
