Power Reviews (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Custom
nl: Aangepast

en: API Key
nl: API-sleutel

en: The settings have not been saved because of the errors.
nl: De instellingen zijn niet opgeslagen omdat er fouten zijn opgetreden.

en: Select
nl: Selecteren

en: Merchant ID
nl: Verkoper-ID

en: API URL
nl: API-URL
