Power Reviews (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Custom
oc: Personalizat

en: Locale
oc: Localizacion

en: The settings have not been saved because of the errors.
oc: Los paramètres son pas estats enregistrats a causa d'errors.

en: Select
oc: Seleccionar
