Power Reviews (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Locale
sq: Gjuha

en: The settings have not been saved because of the errors.
sq: Rregullimet nuk u ruajtën për shkak të gabimeve.
