Power Reviews (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Custom
sv: Anpassad

en: Locale
sv: Språkanpassning

en: API Key
sv: API-nyckel

en: The settings have not been saved because of the errors.
sv: Inställningarna har inte sparats på grund av felen.

en: Select
sv: Välj

en: Merchant ID
sv: Säljarens ID

en: API URL
sv: URL för API
