Power Reviews (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Locale
ta: இடத்தெரிவு

en: The settings have not been saved because of the errors.
ta: பிழைகள் காரணமாக தளத்தின் அமைவுகள் சேமிக்கப்படவில்லை.

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு
