Power Reviews (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Custom
tr: Özel

en: Locale
tr: Yerelleştirme

en: The settings have not been saved because of the errors.
tr: Hatalardan dolayı ayarlar kaydedilemedi.

en: Select
tr: Seç
