Power Reviews (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Locale
vi: Bản địa

en: The settings have not been saved because of the errors.
vi: Các thiết lập không lưu được vì lỗi.

en: Select
vi: Chọn
