Power Reviews (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Locale
bo: རང་ལུགས

en: The settings have not been saved because of the errors.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་མེད།

en: Select
bo: གདམ་གསེས
