Power Reviews (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Custom
cs: Vlastní

en: Locale
cs: Lokalizace

en: The settings have not been saved because of the errors.
cs: Nastavení nebylo uloženo kvůli chybám.

en: Select
cs: Vybrat

en: Merchant ID
cs: ID obchodníka
