Power Reviews (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Custom
da: Tilpasset

en: Locale
da: Lokalitet

en: API Key
da: API-nøgle

en: The settings have not been saved because of the errors.
da: På grund af fejlene er indstillingerne ikke blevet gemt.

en: Select
da: Vælg
