Power Reviews (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Custom
pl: Własne

en: Locale
pl: Język

en: API Key
pl: Klucz API

en: The settings have not been saved because of the errors.
pl: Ustawienia nie zostały zapisane z powodu wystąpienia błędów.

en: Select
pl: Wybierz

en: Merchant ID
pl: ID sprzedawcy
