Power Reviews (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Custom
pt: Personalizado

en: Locale
pt: Idioma

en: API Key
pt: Chave de API

en: The settings have not been saved because of the errors.
pt: As configurações não puderam ser salvas por causa dos erros.

en: Select
pt: Selecionar

en: Merchant ID
pt: ID do comerciante
