Power Reviews (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Custom
sk: Vlastná

en: Locale
sk: Lokalizácia

en: API Key
sk: API Kľúč

en: The settings have not been saved because of the errors.
sk: Nastavenie nebolo uložené kvôli chybám.

en: Select
sk: Zvoľte

en: Merchant ID
sk: ID obchodníka
