Power Reviews (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Locale
ug: تەرجىمە قىلىش

en: The settings have not been saved because of the errors.
ug: خاتالىق كۆرۈلگەچكە، ئۆزگەرتىشلەر ساقلانمىدى.
