Power Reviews (7.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Locale
az: Yerli

en: Select
az: Seçin
