Power Reviews (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Locale
be: Лакаль (настройкі мовы і рэгіёна)

en: API Key
be: Ключ API

en: The settings have not been saved because of the errors.
be: Налады не захованыя з-за памылак.

en: Select
be: Выбраць
