Power Reviews (7.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Yes
ca: Sí

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Locale
ca: Local

en: The settings have not been saved because of the errors.
ca: La configuració no s'ha desat degut als errors.

en: Select
ca: Seleccioneu
