Power Reviews (7.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Custom
cy: Addasu

en: Locale
cy: Lleoliad

en: The settings have not been saved because of the errors.
cy: Nid yw'r gosodiadau wedi eu cadw oherwydd y gwallau.

en: Select
cy: Dewis
