Power Reviews (7.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Custom
eo: Propra

en: Locale
eo: Lokaĵaro

en: The settings have not been saved because of the errors.
eo: La agordoj ne estas konservitaj pro la eraroj.
