Power Reviews (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Locale
eu: Bertakoa

en: Select
eu: Aukeratu
