Power Reviews (7.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Locale
hi: लोकेल

en: The settings have not been saved because of the errors.
hi: त्रुटियों के कारण सेटिंग्स सहेजी नहीं गई हैं।
