Power Reviews (7.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Locale
hr: Lokalizacija

en: The settings have not been saved because of the errors.
hr: Postavke nisu spremljene zbog pogrešaka.
