Power Reviews (7.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Custom
jv: Kostum

en: Locale
jv: Lokal

en: The settings have not been saved because of the errors.
jv: Pengaturan iki durung disimpen sebab ésih ana kesalahané.
