Power Reviews (7.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Locale
kn: ಲೊಕ್ಯಾಲ್

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ
