Power Reviews (7.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Custom
pt: Personalizado

en: Locale
pt: Localização

en: Select
pt: Selecionar
