Power Reviews (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Custom
ar: مخصص

en: Locale
ar: المحليات

en: The settings have not been saved because of the errors.
ar: لم يتم حفظ الإعدادات بسبب الأخطاء.
