Power Reviews (7.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Locale
ast: Llocal
