Power Reviews (7.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Locale
bs: Lokal
