Power Reviews (7.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Locale
de: Spracheinstellung

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: The settings have not been saved because of the errors.
de: Die Einstellungen konnten aufgrund eines Fehlers nicht gespeichert werden.

en: Select
de: Auswählen

en: Merchant ID
de: Händler-ID

en: API URL
de: API-URL

en: Please enter a Page ID for :node_title.
de: Bitte eine Seiten-ID für :node_title eingeben.
