Power Reviews (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Custom
et: Kohandatud

en: Locale
et: Regiooniseaded

en: The settings have not been saved because of the errors.
et: Seadistusi ei salvestatud esinenud vigade tõttu.

en: Select
et: Vali
