Power Reviews (7.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Custom
fa: سفارشی

en: Locale
fa: بومی سازی

en: The settings have not been saved because of the errors.
fa: تنظیمات به علت رخ دادن خطا ذخیره نشد.

en: Select
fa: انتخاب
