Power Reviews (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Custom
he: מותאם

en: Locale
he: תרגום

en: The settings have not been saved because of the errors.
he: ההגדרות לא נשמרו בגלל שגיאות.

en: Select
he: בחר
