Power Reviews (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Custom
hu: Egyéni

en: Locale
hu: Honosítás

en: API Key
hu: API-kulcs

en: The settings have not been saved because of the errors.
hu: Hiba miatt a beállítások mentése sikertelen volt.

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Merchant ID
hu: Kereskedőazonosító
