Power Reviews (7.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Custom
id: Tersuai

en: Locale
id: Lokal

en: The settings have not been saved because of the errors.
id: Pengaturan ini belum disimpan karena memiliki kesalahan.

en: Select
id: Pilih
