Power Reviews (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Custom
ja: カスタム

en: Locale
ja: ロケール

en: The settings have not been saved because of the errors.
ja: エラーが発生したため、設定が保存されませんでした。

en: Select
ja: 選択

en: Merchant ID
ja: マーチャントID
