Power Reviews (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Custom
lt: Savitas

en: Locale
lt: Lokalė

en: API Key
lt: API raktas

en: The settings have not been saved because of the errors.
lt: Nustatymai nebuvo išsaugoti dėl klaidos.

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID
