Power Reviews (7.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Locale
mn: Локале
