Power Reviews (7.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Custom
ru: Собственная

en: Locale
ru: Язык

en: API Key
ru: Ключ API

en: The settings have not been saved because of the errors.
ru: Настройки не были сохранены из-за возникших ошибок.

en: Select
ru: Выбрать

en: Merchant ID
ru: Мерчант ID
