Power Reviews (7.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Custom
uk: Власний

en: Locale
uk: Мова

en: The settings have not been saved because of the errors.
uk: Налаштування не були збережені, оскільки виникли помилки.

en: Select
uk: Вибір

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор
