PowerTagging (7.x-2.5) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: yes
bg: да

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Up to date
bg: Обновено

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Users
bg: Потребители

en: Show
bg: Покажи

en: Additional information
bg: Допълнителна информация
