PowerTagging (7.x-2.5) - en to bo translation catalogue (35 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: yes
bo: ཡིན

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Are you sure you want to delete %title?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%title་སུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Up to date
bo: ཆེས་གསར་ཤོས་ཡིན

en: To
bo: སྐུར་ས

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Select all
bo: ཆ་ཚང་འདེམས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Show
bo: སྟོན

en: Last modified
bo: མཐའ་མཇུག་གི་བཟོ་བཅོས

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Internationalization
bo: རྒྱལ་སྤྱི་ཅན།

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།
