PowerTagging (7.x-2.5) - en to et translation catalogue (41 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: yes
et: jah

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Project
et: Projekt

en: Project settings
et: Projekti seaded

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Up to date
et: Värske

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Nodes
et: Postitused

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Select all
et: Vali kõik

en: Users
et: Kasutajad

en: Clone
et: Klooni

en: Show
et: Näita

en: NO
et: EI

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Internationalization
et: Internationaliseerimine

en: Additional information
et: Lisainfo

en: Synchronize
et: Sünkroniseeri

en: No content available.
et: Sisu puudub.
